Ana SayfaOyunBilgisayar OyunuValorant'ın Yeni Ajanı Chamber

Valorant’ın Yeni Ajanı Chamber

Riot Games, çeşitli sızıntılar ve tanıtımlardan sonra, nihayet Valorant için bir sonraki yeni ajanını doğruladı. Chamber adlı yeni Sentinel sınıfı karakter, oyuna benzersiz bir beceri seti getiren klas bir Fransız silah tasarımcısıdır. 

Chamber, Riot Games’in Killjoy’dan sonra eklediği ikinci Sentinel sınıfı ajandır. Bununla birlikte, Sage ve Cypher’dan farklı olarak, Chamber, çoğunlukla yetenek olarak gizlenmiş ikincil silahları içeren benzersiz bir dizi yetenek getiriyor. Aşağıdaki bölümdeki yeteneklerinin her birine bir göz atalım.

Randevu (E)

Randevu öncelikle bir ışınlanma yeteneğidir, Chamber’ın bir haritada farklı konumlara iki bağlantı noktası yerleştirmesine izin verir. Bir tur sırasında, ajan yerleştirilmiş Randevu çapalarından herhangi birinin menzilinde olduğunda, kendisini anında ilgili bağlantı noktasına ışınlamak için onları yeniden etkinleştirebilir.

Tur sırasında bir çapa kullanılmamış durumda kalırsa, Chamber, muhtemelen kısa bir bekleme süresinden sonra onu alıp yeniden konuşlandırabilir.

Ticari marka (C)

Ticari Marka, Killjoy’s Alarmbot ve Sage’s Slow Orb’un birleşimi gibi çalışan bir yakalama yeteneğidir. Chamber bununla , çevresini düşmanlar için tarayacak alarm botu benzeri bir cihaz yerleştirebilir.

Valorant Yeni Ajanını Tanıtıyor;  İşte Chamber Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Bir düşman bir tuzağa yaklaştığında, kısa bir geri sayımın ardından çevresindeki arazinin dengesini bozar. Bu, düşmanları yavaşlatacak ve belirli bir alana girmelerini önleyerek size onları yok etme şansı verecek.

Kelle Avcısı (Q)

Kelle Avcısı yeteneğini kullanarak düşmanları alt etmek için tam teşekküllü bir silah donatabilir. Böylece, bu yetenekle Chamber, yüksek kaliteli bir kaplamaya sahip bir Şerif’e benzeyen ağır bir tabancayı çağırabilecek.

Bu aslında normal bir ağır tabanca olarak çalışır ve satın aşamasında sekiz kurşunla, her biri 100 kredi maliyeti kadar satın alabilir. Alt-ateş düğmesine basmak, aynı zamanda Guardian (oyun içi silahlardan biri) ADS’ye benzeyen bir nişan alma görüşünü de ortaya çıkaracaktır. Artık oyuncular, ekonomi turları sırasında bu yetenekten yararlanabilecekler.

Güç Turu (X)

Güç turu, Chamber’ın Valorant’taki nihai yeteneğidir ve onun şık, özelleştirilmiş bir keskin nişancı tüfeğini kullanmasına izin verir. Beş tek atış mermi ile donatılmıştır. Burada “tek atış” teriminin vurgulanması, mermilerin bir düşmanı kafaya, vücuda veya bacaklara isabet edip etmediğini tek bir atışla öldüreceği için. Düşmanları alt etmek için atışı bağlamanız yeterli. Ayrıca, her öldürmede, yetenek aynı zamanda kalıcı bir alan da yaratacaktır. İçinde yakalanan düşmanları yavaşlatır.

Valorant Yeni Ajanını Tanıtıyor;  İşte Chamber Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Yani, tahmin edebileceğiniz gibi, Valorant’taki Spike Rush modunda bulunan Operatör (oyun içi silah) ve tek atışlık altın silahın bir kombinasyonudur. Ve Operatör oldukça yüksek fiyatlı bir silah olduğundan, son bir fiyat düşüşünden sonra bile, Güç turu, Op olmak istediğinizde sahip olmak için harika bir yetenek olacak.

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER