Ana SayfaOyunBilgisayar OyunuValorant'ın Yeni Ajanı "Yoru"! Yetenekleri, Özellikleri ve Hakkında Her Şey

Valorant’ın Yeni Ajanı “Yoru”! Yetenekleri, Özellikleri ve Hakkında Her Şey

Riot Games Valorant oyun güncellemesini bugün yayınladı ve bu güncelleme ile oyuna yeni bir ajan ekledi. Bu ajan, Skye‘nin önceki sezon tanıtılmasının ardından oyuna eklenen 13. ajan. Boyutlar arası bir çatışmacı olan Japonya’nın sinsi yerlisi Yoru hakkında bilmeniz gereken her şey bu yazımızda.

Şimdi, yeni ajan Yoru oldukça havalı bir ajana(karaktere) benziyor. Oyun açıklamasına göre, Yoru Japonya’nın yerlisi ve tamamen “güç ve gizlilik” odaklı. Yoru’nun yetenekleri, onun fark edilmeden düşman bölgesine girmesine ve dikkati dağıldığında onları indirmesine izin verir.

Karakter Yetenekleri

1. Ağ çökmesi

Ağ çökmesi oldukça benzersiz bir yetenektir ve oyundaki diğer hiçbir aracıda buna benzer bir şey yoktur. Bununla, bir portalı belirli bir konuma bağlayabilir veya belirli bir yola ayarlayabilirsiniz . Yeteneği donattıktan sonra, bir duvar tarafından engellenene kadar ilerlemeye başlayacak bir portal için bir “bağlantı” ayarlamak için “ateş” düğmesine basabilirsiniz. Aksi takdirde, ipi harita üzerinde belirli bir noktaya yerleştirmek için “alt-ateş” e basabilirsiniz. 

Cesur ajan yeteneklerinin ayrıntıları Yoru

Böylece, bağlantı kurulduktan sonra, Yoru herhangi bir yere gidebilir ve verilen süre sınırında etkinleştir düğmesine basarak anında bağın konumuna ışınlanabilir. Temsilci, her turda ağ çökmesi için yalnızca bir yuva alır.

2. Blindside

Blindside, Yoru’nun ikinci yeteneğidir ve esasen Breach, Skye ve Phoenix’in flaşlarına çok benzeyen bir flaştır. Sage’in sahip olduğu gibi boyutlar arası bir küre olarak başlar ve Yoru, düşmanlarını parlatmak için bunları sert bir yüzeye fırlatabilir. Mavi renkli bir flaşa dönüşmeden önce yüzeyin üzerinde seker.

Cesur ajan yeteneklerinin ayrıntıları Yoru

Blindside, Yoru’nun en önemli yeteneğidir ve her turda bir serbest oyuncu alır. Bir turda kullandığınızda, Phoenix’in veya Jett’in imzası gibi iki öldürmeden sonra sıfırlanır.

3. Fakeout

Fakeout, Yoru’nun oyundaki diğer ajanların sahip olmadığı bir yetenektir. Bu, ajanın düşmanları şaşırtmak için bir rotaya doğru sahte ayak izleri bırakmasına izin verir . Bu yeteneği iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. Yeteneği donattıktan sonra, sahte ayak seslerini anında etkinleştirmek için “ateş” düğmesine basabilirsiniz. Aksi takdirde, tıpkı Killjoy’un (oyundaki ajanlardan biri ) bataklık bombalarına benzer şekilde, “alt ateş” düğmenizle ayak sesleri için bir başlangıç ​​noktası yerleştirebilir ve daha sonra onu uzaktan etkinleştirebilirsiniz .

Şimdi, ayak sesleri gerçek oyuncuların ayak seslerine kıyasla biraz anormal gelse de, kesinlikle kısa bir süre için rakibin kafasını karıştıracaktır. Ayrıca, portal destekli haritalarda portal seslerini de etkinleştirebilir.

Bu yetenek için her turda iki yuva alacaksınız.

4. Boyut Kayması (Nihai)

Boyutsal Kayma, Yoru’nun nihai yeteneğidir ve onu belirli bir süre boyunca görünmez ve zarar görmez kılan bir çift çok boyutlu maske ile donatır . Bu aktifken, Yoru haritanın herhangi bir yerine gerçekten hızlı bir şekilde gidebilir, ancak düşmanlar aracıyı göremez veya ateş edemez.

Cesur ajan yeteneklerinin ayrıntıları Yoru

Ancak, o yakınındayken sesli ipuçlarını duyabilecekler ve düşmanlara çok yaklaşırsa Yoru’ya bir göz atacaklar. Bu, Wraith’in ( Apex Legends’tan ) portalı gibi ama biraz farklı. Dahası, Yoru ultisini isteğe bağlı olarak devre dışı bırakabilir.

Bu karakterin nihai yeteneği olduğundan, onu kullanmak için Sage’in ultisi gibi 7 ulti puanına ihtiyacınız olacak.

Yukarıdaki sinematik fragmanın yanı sıra, Riot ayrıca karakterin yeteneklerini gösteren resmi bir video paylaştı. Aşağıdan kontrol edebilirsiniz;

Kaynak: Beebom

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER