Ana SayfaGündemVodafone Evde Plus⁺ ile Evin Her Köşesinde Daha Güçlü ve Kesintisiz İnternet...

Vodafone Evde Plus⁺ ile Evin Her Köşesinde Daha Güçlü ve Kesintisiz İnternet Keyfi

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, evde keyifli ve kaliteli internet deneyimi yaşamak isteyen aileler için yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Vodafone Evde İnternet markasıyla müşterilerini her zaman ön planda tutan Vodafone, Mesh WiFi teknolojisiyle güçlendirilmiş yeni Vodafone Evde Plus⁺ ürününü satışa sundu. WiFi sinyalini güçlendiren Vodafone Evde Plus⁺, ev içinde daha güçlü ve kesintisiz WiFi deneyimi sunuyor. Vodafone Evde Plus⁺’ta modeme ek olarak sunulan Mesh WiFi cihazı, WiFi sinyalini evin içindeki tüm noktalara ulaştırarak “arka odada WiFi çekmiyor” derdine son veriyor. Halihazırda Vodafone Evde İnternet kullanan 1,2 milyon müşteri de bu tekliften yararlanabiliyor.

Vodafone Evde İnternet’in yeni ürününü değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Abi Research Company’nin yaptığı araştırmaya göre, evde internet kullanıcılarının %71’i ev içinde WiFi kapsaması kaynaklı problemler yaşıyor. WiFi kaynaklı çağrılarda sorunu uzaktan tespit etmek zor olduğu için çağrı süresi 30 dakikaya kadar çıkabiliyor. Telefonda %100 çözüm sunulamadığından, bu çağrıların %10’u için eve teknisyen gönderiliyor. WiFi çekim kalitesini artıran yeni ürünümüz Vodafone Evde Plus⁺ ile amacımız, evde internet müşterilerimizin WiFi kaynaklı sorunlarını minimize etmek. Mesh WiFi teknolojisiyle güçlendirilmiş Vodafone Evde Plus⁺ ile evlerde yeni nesil WiFi deneyimi sunuyoruz. Vodafone Evde Plus⁺ yeni nesil kapsamaya sahip bir ağ genişletici. Modeme ek olarak sunduğumuz bu ağ genişleticiyle, internetin evinizin her köşesine kesintisiz ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Böylece, evinizde WiFi sinyalinin çekmediği kör nokta alanlar kalmıyor. Vodafone güvencesiyle sunduğumuz Vodafone Evde Plus⁺ ile bağlantı sorunu olmadan, yüksek hızda WiFi deneyimi yaşayabilir ve mobil uygulaması sayesinde WiFi ağınızı istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Balkonda, salonda veya evin en uç odasında da olsanız kesintisiz ve hızlı internet hizmetine sahip olabilir, en uzak noktalarda dahi sağlıklı bir WiFi deneyimiyle internetin tadını çıkarabilirsiniz. Halihazırda Vodafone Evde İnternet kullanan 1,2 milyon müşterimiz de bu tekliften yararlanabilecek. Vodafone olarak, ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerle müşteri deneyiminde farklılaşmaya devam edeceğiz.” 

Güçlü, hızlı, kesintisiz internet

Vodafone Evde Plus⁺, sunduğu avantajlarla kullanıcıların hayatını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Her odada güçlü WiFi sinyali sunan Vodafone Evde Plus⁺ ile evin her noktasında kesintisiz internet deneyimi yaşamak mümkün oluyor. Güçlendirilmiş WiFi deneyimi sunan Vodafone Evde Plus⁺, şimdiye kadarki kullanıcı deneyimlerinden farklı olarak sorunsuz WiFi kullanımı sağlarken, sinyal dalgalanmalarına da son veriyor. Vodafone Evde Plus⁺, evin her odasında sanki modemin yanındaymış gibi güçlü ve sabit hızda internet bağlantısı sunuyor. Ayrıca, modemi ve genişletici cihazı tek bir WiFi ağında ve isminde birleştirerek daha kolay bir bağlanma süreci sağlıyor.

Mobil uygulamayla kolay yönetim

Diğer yandan, Vodafone Evde Plus⁺ ile birlikte kullanılmak üzere geliştirilen ve akıllı cihazlara indirilen TP Link Deco mobil uygulamasındaki “Ebeveyn Denetimleri” sayesinde çocukların internet kullanımı kontrol edilebiliyor. Uygulama, cihaz kurulumu için de kullanıcıları adım adım yönlendiriyor. TP Link Deco uygulamasıyla, Vodafone Evde Plus⁺ WiFi ağına bağlı tüm cihazlar görülebiliyor, cihazlar arasında önceliklendirme yapılabiliyor ve misafir ağı oluşturulabiliyor. 

İlk 3 ay ücretsiz

Vodafone Evde Plus⁺, Vodafone Evde İnternet’e yeni gelen müşteriler için ilk 3 ay ücretsiz, kalan 24 ay boyunca aylık 34,90 TL ücretle sunuluyor. Bu müşterilere 27 ay boyunca geçerli Vodafone TV Hoş Geldin paketi de hediye ediliyor. Halihazırda Vodafone Evde İnternet müşterisi olup Vodafone Evde Plus⁺ hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler ise 24 ay boyunca faturalarına ek aylık 34,90 TLye bu hizmete sahip olabiliyor.

Okula ve şehre dönüş dönemine özel Vodafone Evde Plus⁺ kampanyasından faydalanmak için Vodafone mağazaları, Vodafone Evde kanalı, vodafone.com.tr veya Vodafone Çağrı Merkezi üzerinden başvuru yapılabiliyor. 

Vodafone hakkında

Avrupa ve Afrika’nın lider telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, “daha iyi bir gelecek için insanları birbirine bağlayarak” kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dijital toplum yaratmak.  Uzmanlığımız ve ölçeğimiz, toplumda olumlu bir değişim yaratmak açısından bize eşsiz bir fırsat sunuyor. Şebekelerimiz; aileleri, arkadaşları, işletmeleri ve kamu kurumlarını birbiriyle bağlantıda tutarken, COVID-19’un da açıkça gösterdiği gibi, şirket olarak gerek ekonomilerde sürekliliğin sağlanmasında gerekse eğitim ve sağlık gibi kritik sektörlerin işleyişinde hayati rol oynuyoruz.

Avrupa’nın en büyük mobil ve sabit ağ operatörü, dünyanın ise lider IoT (Nesnelerin İnterneti) sağlayıcısı konumundayız. Afrika’daki M-Pesa teknoloji platformumuz, 50 milyon insanın mobil ödemelere ve finansal hizmetlere erişimini sağlıyor. 21 ülkede mobil ve sabit ağlar işletiyor, 49 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütüyoruz. 30 Haziran 2021 itibarıyla, 300 milyondan fazla mobil müşterimiz, 28 milyondan fazla sabit genişbant müşterimiz, 22 milyondan fazla TV müşterimiz bulunuyor. Ayrıca, 130 milyon IoT cihazına bağlantı sağladık.

Doğum ve ebeveyn izni politikalarımızla çeşitliliği ve dahiliyeti destekliyor; bağlantı çözümlerimizle kadınların güçlenmesini sağlıyor; kadınların, kız çocuklarının ve genel olarak tüm toplumun eğitime ve dijital becerilere erişimini mümkün kılıyoruz. Irk, etnik köken, engellilik hali, yaş, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, inanç, kültür veya din ayrımı yapmaksızın tüm bireylere saygı duyuyoruz. 

Gezegenimiz üzerindeki etkimizi azaltmak üzere önemli adımlar atıyoruz. Buna göre, 2025 yılına kadar sera gazı emisyonlarımızı %50 azaltmayı ve 2040 itibarıyla sıfırlamayı, kullandığımız elektriğin %100’ünü 2025 yılına kadar Avrupa’da ve tüm operasyonlarımızda yenilenebilir kaynaklardan temin etmeyi ve yedek olarak ayrılan şebeke ekipmanlarımızın %100’ünü tekrar kullanmayı, yeniden satmayı veya geri dönüştürmeyi hedefliyoruz. 

Daha fazla bilgi için www.vodafone.com adresini ziyaret edebilir, @VodafoneGroup Twitter hesabımızı takip edebilir ve www.linkedin.com/company/vodafone adresinden LinkedIn bağlantısı kurabilirsiniz. 

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER