Ana SayfaMobilAndroidWhatsApp Son Güncelleme İle Gelecek Özellikleri Duyurdu

WhatsApp Son Güncelleme İle Gelecek Özellikleri Duyurdu

WhatsApp dünyanın dört bir yanında 2 milyarın üzerinde kişi tarafından kullanılıyor ve çok seviliyor. WhatsApp‘ın beta sürümlerindeki görünümleri sayesinde QR kodları gibi yeni kişileri veya animasyonlu etiketleri hızlı bir şekilde eklemek için kullanılabilecek birkaç tanesini daha önce duymuştuk. Ama şimdi onların resmi ve yakında betadan normal güncellemeye geçeceğiniz biliyoruz.

  • Hareketli Çıkartmalar: Çıkartmalar WhatsApp üzerinden iletişime geçmenin en hızlı popülerleşen yöntemlerinden biri. Her gün milyarlarca çıkartma gönderiliyor. WhatsApp, yeni hareketli çıkartma paketlerini kullanıma sunuyor. Kendinizi ifade etmenizi kolaylaştıran bu çıkartmalar şimdi daha da eğlenceli.
  • QR kodları: Yeni kişi eklemeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Çok yakında, yeni biriyle tanıştığınızda QR kodunu tarayarak onu kişilerinize ekleyebileceksiniz. Artık telefon numaralarını tek tek girmeniz gerekmiyor.
  • WhatsApp Web ve Masaüstü için Koyu mod: Olağanüstü popüler Koyu mod teması şimdi bilgisayarınızda da kullanılabiliyor.
  • Görüntülü grup aramalarında geliştirmeler: Sekiz kişinin aynı anda katılabildiği görüntülü aramalarda istediğiniz kişiye odaklanmanızı daha kolay hale getiriyor. İstediğiniz katılımcının videosunu basılı tutarak tam ekran olacak şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca, 8 veya daha az katılımcı içeren grup sohbetlerine video simgesi ekledik. Böylece tek bir dokunuşla kolayca görüntülü grup araması başlatabiliyorsunuz.
  • Durum özelliği şimdi KaiOS’te de kullanılabiliyor: 24 saatten sonra kaybolan güncellemeler paylaşmanıza imkan veren bu popüler özelliğin keyfini şimdi KaiOS kullanıcıları da çıkarabiliyor.

Bu özellikler önümüzdeki birkaç hafta içinde WhatsApp’ın en güncel sürümleriyle kullanıma sunulacak.

Whatsapp-güncelleme-teknorex-animasyon

Teknoloji haberleri ve gündemden haberdar olmak için Teknorex‘i takip etmeye devam edin.

Kaynak: WhatsApp

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER