Ana SayfaDonanım & YazılımWhatsApp Yakında Sohbetleri Farklı Bir Telefon Numarasına Aktarmanıza İzin Verecek

WhatsApp Yakında Sohbetleri Farklı Bir Telefon Numarasına Aktarmanıza İzin Verecek

WhatsApp kısa süre önce Android ve iOS arasında sohbetleri kolayca aktarmak için yeni bir özellik üzerinde çalışmaya başladı. WhatsApp henüz sohbet geçişini başlatmamış olsa da, güvenilir ihbarcı WABetaInfo, kullanıcıların sohbetleri yeni bir telefon numarasına taşımasını mümkün kılacak başka bir değişiklik tespit etti.

Farklı Bir Telefon Numarasına WhatsApp Sohbet Geçişi

WhatsApp şu anda sohbetleri farklı platformlar arasında değil aynı platformda aktarmanıza izin veriyor. Bu nedenle, platformlar arası sohbet geçiş özelliği 2021 için zaten çok beklenen bir WhatsApp özelliğiydi. Ancak şimdi, yeni raporun geçeceği bir şey varsa, WhatsApp, geçiş sürecinde sık sık akıllı telefon değiştiren kullanıcıları memnun edecek daha fazla esneklik getiriyor .

Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, WhatsApp sohbet geçiş ekranında yeni bir ‘Farklı bir telefon numarasına transfer mi?’ seçeneği sunuyor. En iyi yanı, bu aktarımın hem sohbet geçmişini hem de medyayı içermesidir. Ancak, WABetaInfo’nun belirttiği gibi, sohbetleri hiçbir zaman taşıyamazsınız. 

whatsapp sohbet geçişi farklı numara

WhatsApp, beta sürümünde bile henüz Android ve iOS’ta sohbet geçmişini taşımaya başlamadı. Şimdilik, Facebook’un sahip olduğu şirketin sohbet geçiş özelliğini sonlandırmasını ve önce beta kullanıcılarına sunmaya başlamasını beklememiz gerekecek. Takip etmeniz gereken bir kılavuzla birlikte gerçekleştiğinde sizi bilgilendireceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER