Ana SayfaDonanım & YazılımWhatsApp'taki Sohbetler Telegram'a Nasıl Aktarılır?

WhatsApp’taki Sohbetler Telegram’a Nasıl Aktarılır?

1. Kişisel sohbetleri Telegram’a aktarmak için, bir WhatsApp kişisinin konuşma penceresini açın, dikey üç nokta menüsüne dokunun ve Diğer -> Sohbeti dışa aktar’ı seçin. WhatsApp şimdi dışa aktarıma medyayı dahil etmek isteyip istemediğinizi soracaktır. Medyaya da sahip olmak istiyorsanız, ‘Ortamı Dahil Et’e dokunun. Yalnızca metin mesajlarından memnunsanız ‘Medyasız’ı seçin.

kişisel sohbetleri dışa aktar whatsapp

2. Bu seçeneklerden birine dokunduğunuz anda paylaşım sayfası görünür. Paylaşım sayfasından Telegram’ı seçin. Telegram şimdi mesajları nereye aktaracağınızı seçmeniz için sizi teşvik edecek. Son mesajlar listesinden seçim yapabilir veya kişiyi bulmak için arama kutusunu kullanabilir ve ‘İçe Aktar’a dokunabilirsiniz.

Telegram paylaşım sayfasında alıcı seçin

3. Uygulama şimdi mesajlarınızı içe aktarmaya başlayacaktır. İşlem birkaç dakika ile saniyeler arasında, mesajın boyutuna bağlı olarak sürebilir. Ayrıca, medyayı da içe aktarmayı seçerseniz, biraz daha beklemeniz gerekecektir. Aktarım işlemi tamamlanıncaya kadar app’i açık tutmalısınız.

mesaj alma sayfası

4. Aşağıda görebileceğiniz gibi, Telegram WhatsApp kişilerimden birinden mesajları başarıyla içe aktardı. İçe aktarılan mesajlarda, mesajın başka bir platformdan içe aktarıldığını belirten orijinal zaman damgası ile birlikte bir ‘İçe Aktarıldı’ etiketi bulunur.

içe aktarılan mesaj çıktısı

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
2,078TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER