Ana SayfaMobilUygulamaWunderlist Yapımcılarından Yeni Uygulama: Superlist

Wunderlist Yapımcılarından Yeni Uygulama: Superlist

İşlerinizi düzene sokmak, kontrol atlına almak, takip etmek için sıklıkla kullanılan uygulama olan Wunderlist’in kurucusu Christian Reber, bugün çalışmalarında Superlist adında yeni bir şirkete sahip olduğunu açıkladı. 

Hedefi, ise açılış sayfasında da belirtildiği gibi, “Geleceğin takımları (ekipleri) için muhteşem yaratıcılık” sağlamaktır.

Superlist’in Twitter da söylenene göre verimlilik aracı olmanın yanı sıra Superlist’in ne yapacağını henüz belli değil.

Twitter da Superlist’in ekibinden bazıları Microsoft’tan gelecek ve Reber, uygulamayı “yeni nesil Wunderlist’e yatırım” olarak düşünüldüğüne dair bilgiler de sızdırıldı. Biz de çok fazla bilgiye sahip olmamakla beraber konunun takibindeyiz!

Reber, 2011 yılında Wunderlist’i kurdu; 2015 yılında Microsoft şirketi satın aldı ve 2017’de ürünün sonunda Office yazılım paketi ile doğrudan entegre olan Microsoft To Do lehine sonlandırılacağını duyurmuştu. Microsoft geçen yıl, 6 Mayıs 2020’de Wunderlist’i kapatacağını söyledi. Bu yüzden Reber’ın bugün Wunderlist üzerinde çalışan insanlara teşekkür etmesi ve yeni girişiminin şu anda işe alındığını duyurması şaşırtıcı değil. 

Yapılacaklar listesi ebedidir; yaşadığımız süre boyunca işler asla bitmez.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER