Ana SayfaDonanım & YazılımYale ve Philips Hue ile Daha Akıllı Bir Ev Mümkün

Yale ve Philips Hue ile Daha Akıllı Bir Ev Mümkün

Yale Linus® Akıllı Kilit, Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile yaptığı entegre iş birliği ile  kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmaya  devam ediyor.

Ev güvenliği uzmanı Yale, akıllı aydınlatmada lider Philips Hue entegrasyonu sayesinde, kapının kilidi açıldığında ışıkların yandığı, evden çıkarken ise ışıkları kapatan yeni sistem ile kullanıcıların hayatına değer katan bir yenilik daha ekledi. Ev erişimini ve aydınlatmayı entegre ederek, evde yaşanan deneyimi daha akıllı hale getirdi.

Yale EMEA Genel Müdürü Kate Clark: ‘’ Ürünlerimizi sürekli iyileştirmeye kendini adamış bir marka olarak, Philips Hue ile bu yeni ortaklığı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu, mevcut güvenilir iş ortakları portföyümüze kesinlikle harika bir katkı sağlayacak ve tüketicilerimize Linus® Akıllı Kilit için yepyeni işlevler sunacak” diye belirtiyor.

Yale Sync ve SR alarmları Signify’ın Philip Hue akıllı ışıklarıyla entegre çalışıyor. Çifte caydırıcılık oluşturmak için ışığı ve sesi birleştiren Philips Hue entegrasyonu, hırsızların cesaretini kırarken, ev sahiplerine evlerinin korunduğuna dair görsel güvence sunuyor.

Signify’da Philips Hue İş Grubu Lideri olarak çalışan Jasper Vervoort: “Akıllı aydınlatmada bir lider olarak, Philips Hue’yu akıllı evlerle daha da iç içe getiriyoruz. Bu nedenle, Yale gibi güçlü ortaklarımız ve “Hue Dostları” ekosistemimiz var. Yale ile akıllı kilitlerin ve akıllı aydınlatmanın avantajlarını birleştirerek tüketicilere güvenliği ve gönül rahatlığını bir arada sunuyoruz” diye açıklıyor.  

Kapısında Linus® Akıllı Kilit ve evinde bir Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi kurulu olduğu sürece,kullanıcılar  bu yeni özelliklerin keyfini çıkarabilecek; 

Evinize Hoş Geldiniz: Kapınız otomatik olarak açıldığında, ışıklarınız da açılacak ve hoş bir karşılama alacaksınız.

Evden İçiniz Rahat Ayrılın: Evden çıkarken Yale Akıllı Tuş Takımınızda yapacağınız tek dokunuşla kapınızı kilitleyin, ışıklarınız da otomatik kapanacaktır.  Işıklarınızı evdeymişsiniz gibi otomatikleştirin ve dışarıdayken de içiniz rahat olsun. ● Misafirlerinizi ağırlayın: Sihirli bir şekilde açılan ışıklar ve cep telefonu veya tuş takımı aracılığıyla açılan bir kapı sayesinde misafirlerinizin evlerinden uzaktayken de evlerindeymiş gibi hissetmelerini sağlayın.

BENZER HABERLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_img
1,220BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
1,340TakipçilerTakip Et

SON HABERLER